




Високоякісний ліцензійний ліцензійний електричний страйкбольний варіант пістолета-кулемета Heckler & Koch MP7 A1 від компанії Umarex. Модель MP7A1 належить до класу PDW - персональної зброї для самооборони, яку використовують, зокрема, морські котики та агенти секретних служб.
Страйкбольний варіант оснащений складною передньою рукояткою, висувним прикладом і відкидними прицільними пристосуваннями. Завдяки компактній і невеликій конструкції, ця зброя ідеально підходить для CQB операцій.
Привід вирізняється високою якістю виготовлення, міцною конструкцією, увагою до деталей, оригінальним заводським маркуванням і використанням відповідних матеріалів. Ствол, гірбокс, розрядник, прицільні пристосування, напрямна фляги, спусковий гачок і штифти виготовлені з металу.
Страйкбольний варіант обладнаний верхньою планкою RIS зі складними і регульованими прицільними пристосуваннями у вигляді мушки і комбінованого прицілу, на який можна встановити коліматорний приціл. З боків є отвори для кріплення опціональних бічних планок, на які можна встановити лазерний цілевказівник або тактичний ліхтар.
Над пістолетним руків’ям розташований двосторонній перемикач вогню, що дає змогу зручно користуватися зброєю як правшам, так і шульгам. Користувач може обирати між одиночними та автоматичними пострілами.
H&K MP7 A1 має регульований Hop-Up, що дозволяє користувачеві точно налаштувати траєкторію польоту кулі. Для забезпечення найкращої ефективності та якості роботи страйкбольного варіанту використано MOSFET схему, яка забезпечує кращу реакцію спускового гачка і продуктивність батареї.
Комплектується полімерним mid cap магазином, місткістю 120 кульок.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 1.65 кг |
| Довжина | 640 мм |
| Основні | |
| Виробник | Umarex |
| Довжина ствола | 200 мм |
| Калібр | 6 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість зарядів | 120 |
| Початкова швидкість | 75 м/сек |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Blowback | Немає |
| Артикул виробника | 2.6393X |
| База кріплення | Picatinny |
| Вага в упаковці, кг | 2,300 |
| Висота в упаковці, м | 0,100 |
| Довжина в упаковці, м | 0,500 |
| Енергія, Дж | 1 |
| Код товару | 39860504 |
| Користувач | Універсальне |
| Матеріал приклада/ручки | Полімер |
| Мoдель | Heckler & Koch MP7 A1 AEG |
| Прицільні пристосування | Цілик та мушка |
| Страйкбольна зброя | Електропривід (AEG) |
| Ширина в упаковці, м | 0,270 |
- Ціна: 33 800 ₴


