




Franchi SAS 12 від ASG - це страйкбольна італійської помпової рушниці Franchi SAS 12, оригінальна версія якої використовується підрозділами поліції.
Принцип роботи даної моделі заснований на стисканні пружинного механізму. Перезаряджання відповідає бойовому аналогу і відбувається в ручному режимі: після кожного пострілу необхідно здійснити зведення шляхом пересмикування затвора, який одночасно є цівкою. Реалістичності також додають магазини, що постачаються разом зі страйкбольною рушницею, які виконані у вигляді патронів до дробовика.
Заряд моделі становить 30 кульок ВВ калібру 6 мм.
Основні компоненти ASG Franchi SAS 12 виготовлені з полімеру, а затвор - зі сталі. . В цій моделі також встановлена регульована система Hop Up, завдяки якій значно покращується траєкторія польоту кульок, а також досягається більша точність та дальність стрільби.
Потужність дульної енергії дробовика становить 1,2 Дж, а швидкість польоту кульки 109 м/с. Його маса 1,6 кг, довжина зі складеним прикладом 777 мм, а з розкладеним - 895 мм.
ASG Franchi SAS 12 відмінно підійде як гравцю-початківцю, так і досвідченому стрільцю.
У цій версії приклад нерегульований.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 2.1 г |
| Калібр | 6 мм |
| Довжина | 1040 мм |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Кількість зарядів | 30 |
| Початкова швидкість | 75 м/сек |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 16061 |
| Мoдель | Franchi SAS 12 6 мм |
| Вага в упаковці, кг | 3,100 |
| Код товару | 23704097 |
| Ширина в упаковці, м | 0,024 |
| Довжина в упаковці, м | 1,070 |
| Висота в упаковці, м | 0,080 |
| Користувач | Для правші |
| Страйкбольна зброя | Spring |
| Прицільні пристосування | Цілик та мушка |
| Енергія, Дж | 0,6 |
| Матеріал приклада/ручки | Пластик |
| Довжина дула | 300 |
| Дульна різьба | Немає |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Немає |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Полімер |
- Ціна: 6 640 ₴






