



MP5 від Umarex - це страйкбольна версія легендарного пістолета-кулемета від всесвітньо відомого виробника зброї Heckler&Koch модифікацї К, особливість якої полягає у застосування затильника (заглушки) замість складного приклада.
Корпус і руків`я виготовлені із міцного полімера, а ствол, магазин і УСМ - зі сталі. Подібно до оригінальної моделі, страйкбольна версія оснащена знімним полум`ягасником та переднім руків`ям на цівці для зручного утримання. Також модель оснащена механічними прицільними пристосуваннями - ціликом і мушкою та двостороннім запобіжником, завдяки якому забезпечується зручність користування як для шульги, так і правші.
Для реалістичності стрільби в моделі застосовано систему Blowback, яка імітує рух заствору та віддачу. В якості елементу живлення виступає 12-ти грамовий балон із CO2 газом, якого вистачає на 80 пострілів. Стрільба ведеться одиночними пострілами.
Магазин Low-cap виготовлений зі сталі та має ємність 30 кульок BB калібру 6 мм. Для зручності заряджання пружина в магазині легко фіксується у нижньому положенні.
MP5 від Umarex повністю ліцензована модель компанією Heckler&Koch, а отже на ній нанесені автентичні маркування, як і в оригіналі.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 1.63 кг |
| Довжина | 385 мм |
| Основні | |
| Виробник | Umarex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість зарядів | 30 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Blowback | Да |
| Артикул виробника | 2.5786 |
| Вага в упаковці, кг | 1,810 |
| Висота в упаковці, м | 0,090 |
| Довжина в упаковці, м | 0,445 |
| Дульна різьба | Немає |
| Енергія, Дж | 2 |
| Код товару | 39860333 |
| Матеріал рамки | Полімер |
| Мoдель | Heckler&Koch MP5 K |
| Прицільні пристосування | Цілик та мушка |
| Страйкбольна зброя | Зі стиснутим газом CO2 |
| Ширина в упаковці, м | 0,260 |
- Ціна: 8 100 ₴

