


Legends Cowboy від Umarex - це страйкбольна версія легендарної американської рушниці, яка виготовлялась в другій половині ХІХ століття компанією Winchester Repeating Arms Company. Саме з нею стрілець в повній мірі може поринути в атмосферу “Дикого Заходу” та відчути традиції американського збройового виробництва.
Зовні від Umarex повністю повторює оригінал, єдиною конструктивною відмінністю моделі є зменшене вікно для викидання гільзи.
Подібно до оригінальної рушниці, перезаряджання страйкбольної версії відбувається за допомогою важеля спускової скоби, відомої як “Скоба Генрі”. Її маса дуже близька до оригіналу і становить 2,6 кг.
Автентичності моделі додає принцип ведення стрільби, який полягає у використанні спеціальних картриджів, які імітують патрони. Для ведення стрільби необхідно спорядити кожен картридж (в комплектацію входить 10 шт) 6 мм кулькою ВВ та встановити їх у підствольний трубчастий магазин.
Після кожного пострілу, здійснивши перезаряджання за допомогою “Скоби Генрі” відбувається викидання картриджу (імітація викиду гільзи), що відтворює надзвичайну реалістичність при стрільбі.
Джерелом живлення виступають два 12-ти грамових балони із СО2 газом, які розміщуються в прикладі. Як прицільні пристосування використані механічні цілик і мушка.
Модифікація Legends Cowboy Renegade поєднала в собі класичний стиль та тактичні елементи.
Дана має чорний колір, а приклад та цівка виготовлені із полімерних матеріалів.
Для встановлення оптичних прицільних приладів модель оснащена планкою Пікатінні.
Також в модифікації передбачена дульна різьба 1/2" UNF для встановлення дульних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.6 г |
| Калібр | 6 мм |
| Довжина | 966 мм |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Кількість зарядів | 10 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 2.6506 |
| Мoдель | Legends Cowboy |
| Вага в упаковці, кг | 3,430 |
| Код товару | 39860354 |
| Ширина в упаковці, м | 0,170 |
| Довжина в упаковці, м | 1,040 |
| Висота в упаковці, м | 0,070 |
| База кріплення | Picatinny |
| Прицільні пристосування | Відсутні |
| Енергія, Дж | 4 |
| Дульна різьба | 1/2" UNF |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Немає |
- Ціна: 21 100 ₴

