




LCT АС ВАЛ Tactical - це модифікації добре відомої малошумної штурмової гвинтівки для спецпідрозділів АС ВАЛ.
У притаманній для LCT манері, ствольна коробка виготовлена зі сталі, що у поєднанні із сучасним гірбоксом V3 із посиленими внутрішніми елементами забезпечують високу надійність та довговічність.
Крім того використання гірбоксу V3 забезпечує широку уніфікацію та спрощує тюнінг страйкбольної гвинтівки у майбутньому. Магазин виготовляється з полімеру та вміщує 50 BB-куль.
LCT АС ВАЛ Tactical, на відміну від стандартної версії, оснащено полімерним телескопічним прикладом, що дозволяє налаштувати його під потреби стрільця.
На лівій стороні ствольної коробки встановлено планку «ластівчин хвіст» для монтажу кронштейнів для прицілів. Кожен зразок має індивідуальний серійний номер.
Страйкбольна зброя з AEG (Automatic Electric Gun) приводом - це страйкбольна зброя, яка має всередині електродвигун, що працює від акумулятора. У такій зброї редуктор гірбокса (внутрішній механізм який виконує стрільбу та перезаряджання) за допомогою електродвигуна, зводить пружину, що виштовхує BB кулю зі ствола.
AEG - це найпоширеніший тип приводу у страйкболі. Їх зазвичай використовують для такої автоматичної зброї, як штурмових гвинтівок, кулеметів, карабінів, деяких пістолетів-кулеметів тощо.
До переваг такого приводу відносяться:
- Можливість підтримувати високий темп автоматичного вогню;
- Широкий асортимент моделей страйкбольної зброї з таким приводом;
- Відносна простота тюнінгу (налаштування темпу стрільби, початкової швидкості BB кулі тощо);
- Надійна робота в холодну погоду порівняно з іншими видами приводів.
Серед недоліків AEG приводів виділяють:
- Гірша реалістичність імітації віддачі порівняно із газовим приводом;
- Електричний привід може видавати характерні для електричних приладів звуки, що негативно впливає на реалістичність сприйняття такої страйкбольної зброї;
- Оскільки для роботи використовується акумулятор, потрібно слідкувати, щоб він був заряджений перед використанням, а також дотримуватися правил безпеки і догляду за акумуляторами;
- Через те, що це електричний прилад, потрібно уникати його контакту з водою.
У висновку: AEG привід найкраще підійде для гравців які хочуть обрати собі страйкбольну зброю із широкого асортименту справжньої автоматичної зброї, тюнінгувати її під власні побажання і якщо вони хочуть мати можливість комфортно грати в умовах низьких температур.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 3.3 кг |
| Довжина | 829 мм |
| Основні | |
| Виробник | LCT |
| Довжина ствола | 435 мм |
| Калібр | 6 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість зарядів | 50 |
| Початкова швидкість | 125 м/сек |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | MRK-VAL AEG |
| Мoдель | АС ВАЛ Tactical |
| Вага в упаковці, кг | 4,682 |
| Код товару | 15170020 |
| Ширина в упаковці, м | 0,260 |
| Довжина в упаковці, м | 0,940 |
| Висота в упаковці, м | 0,095 |
| Елемент живлення | Майже всі типи акумуляторів |
| Користувач | Для правші |
| Hop-Up | Регульований |
| Blowback | Немає |
| Страйкбольна зброя | Електропривід (AEG) |
| Тип конектора | Mini Tamiya |
| Прицільні пристосування | Цілик та мушка |
| Матеріал приклада/ручки | Полімер |
- Ціна: 24 200 ₴




