




CZ SP-01 Shadow від ASG - це нова вражаюча модель страйкбольних пістолетів, яка повністю повторює оригінал.
Оригінальний CZ SP-01 розроблений на основі моделі CZ M75, який в свою чергу запозичив дизайн від Browning М1911. На відміну від оригінального М1911, M75 став легшим та компактним, а також був оснащений кожухом-затвором, який отримав більш плавни хід. Невдовзі CZ M75 став на озброєння у чеської поліції, проте даний пістолет не особливо підходив для спортивної стрільби. Саме тому компанія CZ вдосконалила модель M75 і розробила SP-01.
Виробляється в двох модифікаціях, різниця між якими полягає у елементах живлення: у першій постріл відбувається за рахунок стискання металевої пружини (спрінгова версія), у другій - за рахунок стиснення СО2 газу, у третій - Green Gas.
Страйкбольна версія від ASG ліцензована компанією CZ, саме тому на ній нанесені всі автентичні маркування та унікальний серійний номер. Вона доволі легка та проста у використанні. Для кращого тримання в руці, ергономічне руків’я має гумові накладки. Прицільні пристосування представляють собою цілик і оптоволоконну мушку червоного кольору. Інтегрована планка Пікатінні дозволяє встановити на пістолет додаткові аксесуари, такі як лазерні цілевказівники та підствольні ліхтарі.
- У цій моделі як елемент живлення виступає 12-грамовий CO2 балон.
- Hop-Up фіксований.
- Система імітації руху затвора відсутня.
- Рамка і кожух-затвор виготовлені з пластику.
- УСМ - подвійної дії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 0.58 г |
| Калібр | 6 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Початкова швидкість | 126 м/сек |
| Довжина дула | 110.0 |
| Кількість зарядів | 15 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 17653 |
| Мoдель | CZ SP-01 Shadow 6 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0,320 |
| Код товару | 23704133 |
| Ширина в упаковці, м | 0,160 |
| Довжина в упаковці, м | 0,230 |
| Висота в упаковці, м | 0,050 |
| Blowback | Немає |
| Тип інтерфейсу | Picatinny |
| Страйкбольна зброя | Зі стиснутим газом CO2 |
| Прицільні пристосування | Цілик та мушка |
| Енергія, Дж | 1,6 |
| Матеріал приклада/ручки | Пластик, Гума |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 350 ₴



