




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
M92F від ASG - це модель страйкбольного пістолета, яка є від всесвітньо відомого виробника зброї Beretta. Попри італійське походження бренду, оригінальний M92F став відомим завдяки американській кіноіндустрії.
Дана модель живиться за рахунок заправки газом типу Green Gas.
Аналогічно до бойової моделі, затвор у страйкбольної версії рухомий.
Дульна енергія становить 0,6 Дж, при цьому кулька вилітає зі швидкістю 78 м/с. не оснащена функцією імітації руху затвора і віддачі Blowback, а також має фіксований Hop-Up.
Модель виготовлена із полімерних матеріалів. Комплектується магазином, розрахованим на 21 кульку ВВ калібру 6 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 0.48 г |
| Калібр | 6 мм |
| Довжина | 217 мм |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Початкова швидкість | 78 м/сек |
| Довжина дула | 80.0 |
| Кількість зарядів | 21 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 11555 |
| Мoдель | ASG M92F 6 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0,400 |
| Код товару | 23704137 |
| Ширина в упаковці, м | 0,170 |
| Довжина в упаковці, м | 0,250 |
| Висота в упаковці, м | 0,050 |
| Blowback | Немає |
| Страйкбольна зброя | Green Gas |
| Прицільні пристосування | Цілик та мушка |
| Енергія, Дж | 0,6 |
| Матеріал рамки | Полімер |
- Ціна: 3 290 ₴





