




BP9CC від ASG - це надзвичайно компактного та ергономічного пістолета від аргентинського виробника Bersa, який призначений для страйкболу.
Страйкбольна версія від ASG в калібрі 6 мм повторює дизайн оригіналу.
Корпус виготовлений із полікарбонатного пластику, а затвор та спусковий гачок - із металу.
Модель живиться від 12-ти грамового CO2 балона, який розташований у руків`ї.
Завдяки наявності інтегрованої планки Пікатінні є можливість встановлення лазерних цілевказівників або підствольних тактичних ліхтарів.
В якості прицільних приладів застосовуються триточкові цілик і мушка.
Ствол моделі має різьбу під дульні пристрої.
Окрім того, страйкбольна версія передбачає наявність системи Blowback, яка імітує рух затвора та віддачу, що додає реалістичності при стрільбі.
Hop-up - регульований.
До комплекту входить додатковий запобіжник.
Пістолет ASG повністю ліцензований компанією Bersa, відповідно на корпус та руків’я нанесені клейма і написи, як і в бойовому аналозі. Також присутній унікальний серійний номер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Данія |
| Довжина | 168 мм |
| Вага | 0.59 г |
| Калібр | 6 мм |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 17308 |
| Мoдель | Bersa BP9CC 6 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0,740 |
| Код товару | 23704091 |
| Ширина в упаковці, м | 0,150 |
| Довжина в упаковці, м | 0,190 |
| Висота в упаковці, м | 0,038 |
| Blowback | Да |
| Тип інтерфейсу | Picatinny |
| Страйкбольна зброя | Зі стиснутим газом CO2 |
| Прицільні пристосування | Цілик та мушка |
| Енергія, Дж | 1,5 |
| Початкова швидкість | 122 м/сек |
| Довжина дула | 74.0 |
| Кількість зарядів | 15 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Матеріал приклада/ручки | Пластик |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 620 ₴


