




CZ 75D Compact від ASG - це легендарного пістолета CZ 75D, яка призначена для страйкболу та повністю повторює оригінал.
Оригінальна модель CZ 75D Compact є зменшеною версією пістолета CZ М75. Завдяки зменшеним розмірам, модель стала більш легкою та компактною, а також зручною для прихованого носіння. Крім того, в даному пістолеті передбачена вдосконалена система зняття затвора з бойового взводу, що дозволяє користувачу краще контролювати зброю та підвищує рівень безпеки при використанні. CZ 75D Compact стоїть на озброєнні у чеської поліції, а також в силових відомствах інших країн.
Страйкбольна версія виготовлена із металу та міцного пластику.
Ствол, спусковий гачок, кнопка скидання магазина та внутрішні механізми виготовлені з металу.
Завдяки регульованій системі Hop-Up значно покращується траєкторія польоту кульок ВВ, а також підвищується точність та дальність стрільби.
Ергономічне руків’я має гумові накладки, завдяки яким забезпечується краще утримання зброї при стрільбі. Інтегрована планка Пікатінні дозволяє встановити на пістолет додаткові аксесуари, такі як лазерні цілевказівники та підствольні ліхтарі.
75D Compact від ASG ліцензований компанією CZ, відповідно на пістолеті нанесені всі автентичні маркування та унікальний серійний номер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Данія |
| Довжина | 185 мм |
| Вага | 0.465 г |
| Калібр | 6 мм |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Початкова швидкість | 63 м/сек |
| Довжина дула | 73.0 |
| Кількість зарядів | 13 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Запобіжник | Ручний |
| Колір | Black |
| Артикул виробника | 15698 |
| Мoдель | CZ 75D Compact 6 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0,520 |
| Код товару | 23704776 |
| Ширина в упаковці, м | 0,180 |
| Довжина в упаковці, м | 0,290 |
| Висота в упаковці, м | 0,050 |
| Blowback | Немає |
| Тип інтерфейсу | Picatinny |
| Страйкбольна зброя | Spring |
| Прицільні пристосування | Цілик та мушка |
| Енергія, Дж | 0,4 |
| Матеріал приклада/ручки | Гума |
| Матеріал рамки | Полімер |
| Дульна різьба | Немає |
- Ціна: 1 680 ₴



