




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтарі Olight серії S - Rechargeable - продовження лінійки повсякденних (EDC) ліхтарів із компактними габаритами, відмінною потужністю і високими експлуатаційними властивостями. До цього переліку додалася можливість підзарядки ліхтаря, без знімання акумулятора. Всі ліхтарі даної серії доповнені неодимовим магнітом у торці, що дозволяє закріпити ліхтар на будь-якій металевій поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Дальність світлового променя | 145 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний |
| Вага | 51 г |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 550 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | S1R BATON II |
| Мoдель | S Series + Rechargeable |
| Комплектація | Ліхтар, темляк, зарядний шнур, мішечок, акумулятор 16340 550 mAh, інструкції |
| Паковання | Коробка |
| Вага в упаковці, кг | 0,110 |
| Код товару | 23704230 |
| Ширина в упаковці, м | 0,050 |
| Довжина в упаковці, м | 0,150 |
| Країна походження | Китай |
| Висота в упаковці, м | 0,040 |
| Розміри, ДхШхВ | 63x21 мм |
| Час безперервного світіння | 1000 lm - 90 секунд(300 lm - 37 хвилин)/600 lm - 90 секунд(300 lm - 45 хвилин)/60 lm - 3 години 40 хвилин/12 lm - 20 години/0.5 lm - 8 днів |
| Елемент живлення | RCR123A |
| Світлодіод | Cree XM-L2 |
| Функції | Індикатор зарядки,Можливість підзарядки |
| Кількість режимів яскравості | 5 |
| Ударостійкість | FL1 Standart (до 1 метра) |
- Ціна: 2 700 ₴






