

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір Megaline для чищення нарізної вогнепальної зброї калібру 7.
У дерев'яному кейсі.
В комплекті:
- 1 розбірний шомпол,
- 1 латунний йорж,
- 1 йорж з нейлону,
- 1 пухівка,
- 1 вішер

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megaline |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 085/5007 |
| Код товару | 425150 |
| Довжина робочої частини, см | 70 |
| Довжина загальна, см | 81 |
| Мoдель | Набори для чищення 7 мм |
| Матеріал йоржика/вішера | Вовна, Нейлон, Латунь, Алюміній |
| Група калібрів | 7 мм (.284) |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ | 31х8.2х3.7 см |
| Тип зброї | Нарізне |
| Використовувані матеріали | Сталь |
| Додаткова інформація | Дерев'яна коробка |
| Різьба | 1/8 M |
| Країна походження | Італія |
| Наявність обплетення | Да |
- Ціна: 1 050 ₴

