

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір Megaline для чищення нарізної вогнепальної зброї в пластиковому кейсі.
В комплекті:
- 1 розбірний шомпол,
- 1 латунний йорж,
- 1 йорж з нейлону,
- 1 пухівка,
- 1 ємність для нейтрального мастила.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megaline |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 08/40008 |
| Код товару | 425017 |
| Довжина робочої частини, см | 68 |
| Довжина загальна, см | 79 |
| Мoдель | Набори для чищення 8 мм |
| Матеріал йоржика/вішера | Вовна, Нейлон, Латунь |
| Група калібрів | 7.62 мм (.30), 7.92 (.311), 8 мм (.323) |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ | 29.5х6.3х3.3 см |
| Тип зброї | Нарізне |
| Використовувані матеріали | Латунь |
| Різьба | 1/8 M |
| Країна походження | Італія |
| Комплектація | Маслянка (1), Йоржик латунний (1), Йоржик капроновий (1), Пуховка (1) |
| Наявність обплетення | Немає |
- Ціна: 615 ₴

