

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір Megaline для чищення нарізної вогнепальної зброї в алюмінієвому кейсі.
В комплекті:
- 1 розбірний шомпол в обплетенні.
- 1 латунний йорж.
- 1 йорж з нейлону.
- 1 пуховка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megaline |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 04/50008 |
| Код товару | 425097 |
| Довжина робочої частини, см | 70 |
| Довжина загальна, см | 81 |
| Мoдель | Набори для чищення 8 мм |
| Матеріал йоржика/вішера | Вовна, Нейлон, Латунь |
| Група калібрів | 7.92 (.311), 8 мм (.323) |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ | 30.5х8.5х5 см |
| Тип зброї | Нарізне |
| Використовувані матеріали | Сталь |
| Додаткова інформація | Алюмінієвий кейс |
| Різьба | 1/8 M |
| Країна походження | Італія |
| Наявність обплетення | Немає |
- Ціна: 1 200 ₴

