




Коліматорний приціл закритого типу Vortex Crossfire стане в пригоді як для спортивної стрільби, так і для полювання.
Його можна встановлювати на нарізну і на гладкоствольну зброю. Кріпиться на планку Пікатіні або Вівера.
Багатошарове противідблискове покриття на поверхні лінзи дозволяє отримати яскраве зображення.
Тривалість роботи батареї: 50 000 годин при мінімальних налаштуваннях яскравості.
Особливості:
- Розмір прицільної точки - 2 МОА.
- Регулювання яскравості прицільної точки.
- Легкий корпус з алюмінієвого сплаву.
- Діапазон введення поправок по горизонталі та вертикалі - 100 МОА.
- Комплектується низькою і високою базою.
- Сумісність із приладами нічного бачення (найнижчі 2 налаштування сумісні з режимом нічного бачення)
- Корозійностійке і зносостійке анодоване покриття забезпечує матову поверхню і допомагає замаскувати місце розташування стрільця.
- Корпус заповнений азотом забезпечує туманостійкість і водонепроникність у будь-яких погодних умовах.
- Призначений для роботи в суворих погодних умовах.
- Призначений для роботи в широкому діапазоні температур.
- Витримує найвищі рівні віддачі та ударів.
Габарити:
- Розміри з низьким кронштейном: 64х44х52 мм
- Розміри з високим кронштейном: 64х44х70 мм
- Маса з низьким кронштейном: 122 г
- Маса з високим кронштейном: 147 г
Характеристики:
Виробник:Vortex
Модель: Crossfire
Артикул виробника: CF-RD2
Країна походження: США
Країна виробник: Китай
Гарантія, міс: 24 місяців
UPC: 843829105583
Характеристики товару:
Оптичні прилади: Приціли коліматорні
Кратність (збільшення), Min: 1
Кратність (збільшення), Max: 1
Діаметр об'єктива: 22мм
Видалення вихідної зіниці, м: необмежений
Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: 3 см (1 МОА)
Запас поправок на 100 м (верт./гір.): 100/100 MOA
Маса: 147 г
Тип прицільної сітки/марки: Точка 2 MOA
Підсвічування прицільної сітки/марки: Є
Колір прицільної сітки/марки: Red
База кріплення: Weaver, Picatinny
Висота до оптичної осі, мм: 18, 39
Регулювання паралакса/фокусування: Ні
Елемент живлення: CR2032
Модель зброї: AR-15, АК
Колір корпусу: Black
Комплектація: Інструкція (посібник) із застосування (1), Захисні кришки (1), Ключ шестигранний (1), Гвинти (4), База кріплення (низьке, високе), Батарейка (1), Мікрофібра (1)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | США |
| Тип | Коліматорний |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Мінімальна кратність | 1 |
| Максимальна кратність | 1 х |
| Діаметр об'єктиву | 22 мм |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Особливості | Протиударний корпус, Водонепроникний, Кріплення в комплекті, Корпус заповнений азотом, Захист від вібрації |
| Вага | 147 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Виробник | |
| Vortex | Vortex |
| Розмір паковання | |
| 120x70x70 мм | 120x70x70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 64х44х52 мм | 64х44х52 мм |
| 64х44х70 мм | 64х44х70 мм |
- Ціна: 9 400 ₴






