




Призматичні приціли Vortex SpitFire розроблялися спеціально для використання на гвинтівках AR-платформи. Чудове зображення і відсутність паралакса дозволяють стрільцю легко виявити і утримувати ціль на коротких дистанціях, а конструкція призми і витравлена сітка вирішують проблеми викривлення для користувачів, які страждають на астигматизм. Лінзи з повним багатошаровим просвітленням забезпечують чітке і ясне зображення. Є додатковий змінний барабан введення поправок з відповідним маркуванням (розраховане на кал.5.56) для стрільби на дистанцію до 640 м. Ущільнювальні кільця запобігають проникненню вологи, пилу та сміття всередину прицілу.
Особливості:
- Прицільна марка DTR (Dual Ring Tactical) в МОА.
- Високотехнологічна конструкція на основі призми.
- 12 рівнів регулювання яскравості підсвічування.
- Можливість вибору кольору підсвічування прицільної точки (Red/Green)
- Система автоматичного відключення живлення.
- Компактний і легкий ударостійкий корпус заповнений азотом, щоб уникнути утворення конденсату при зміні температур.
- Покриття корпусу-матове анодування
- Час автономної роботи: До 250 годин на максимальній потужності. До 3 000 годин на найнижчих налаштуваннях.
- Робоча температура: -30℃ - 85℃
- Лінзи - Антиблікове покриття
- Водонепроникний призначений для роботи в суворих погодних умовах.
- Туманостійкий-Призначений для роботи в широкому діапазоні температур.
- Ударостійкий-Витримує найвищі рівні віддачі та ударів.
Харктеристики:
Виробник:Vortex
Модель: SpitFire AR 1x Prism
Артикул виробника: SPR-200
Країна походження: США
Країна виробник: США
Гарантія, міс: 24 місяців
Характеристики товара
Оптичні прилади: Приціли призматичні
Кратність (збільшення), Min: 1
Видалення вихідної зіниці, м: 96,5
Діаметр об'єктива: 25мм
Поле зору на 100 м: 26,2 м
Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: 1,5 см (1/2 МОА)
Запас поправок на 100 м (верт./гір.): 120 MOA/ 120 MOA
Довжина/Габарити: Довжина - 109,2 мм
Маса: 317,5 г
Тип прицільної сітки/марки: DRT
Підсвічування прицільної сітки: Є
Колір прицільної сітки: (Red/Green)
База кріплення: Weaver, Picatinny
Регулювання паралакса/фокусування: Ні
Елемент живлення: AAA
Висота основи (BH): 40 мм
Комплектація: Інструкція (посібник) із застосування (1), Захисні кришки (1), Ключ шестигранний (1), Батарейка (1), Колесо поправок (1)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | США |
| Тип | Оптичний |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Особливості | Захист від вібрації, Корпус заповнений азотом, Водонепроникний, Багатошарове покриття лінз, Протиударний корпус, Кріплення в комплекті |
| Вага | 317.5 г |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Мінімальна кратність | 1 |
| Максимальна кратність | 1 х |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Діаметр окуляра | 24 мм |
| Видалення вихідної зіниці | 96.5 мм |
| Виробник | |
| Vortex | Vortex |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32.7 см |
| Ширина | 99.06 см |
| Довжина: | 109.2 см |
- Ціна: 15 399 ₴







