




Чохол Condor Dispatch Take Down Case розроблений для короткоствольних гвинтівок, AR15 10.5", PCC, АК та багатьох інших складних збройових платформ.
Усередині основного відділення розміщена м'яка, знімна перегородка та 4 ремені зі швидкороз'ємними пряжками для кріплення зброї.
На зовнішній стороні є об'ємна кишеня для допоміжних аксесуарів.
Для більшого комфорту під час носіння передбачена м'яка спинка з посиленням із сітки для гарного повітрообміну та плечовий ремінь, який можна сховати. Спортивний дизайн чохла дозволить непомітно носити зброю, не привертаючи зайвої уваги.
Особливості
- Підходить для короткоствольних гвинтівок, а також для різноманітних інших збройових платформ
- М'яке основне відділення зі знімною м'якою перегородкою для поділу верхньої та нижньої ствольної коробки
- Чотири знімні ремінці для фіксації зброї
- Зовнішнє відділення для інших аксесуарів на липучках
- М'яка спинка з армованою сіткою для максимального потоку повітря
- Прихований плечовий ремінь
- Основне відділення на блискавці
Характеристики:
Виробник: Condor
Країна походження: США
Модель: Dispatch Take Down Case
Артикул виробника: 111186-002
Гарантія, міс: 3 місяці
Матеріал: Нейлон
Модель зброї: Карабін
Довжина чохла, см: 70
Довжина зброї, см: до 70
Розміри, ДхШхВ: 70х35х6 см
Внутрішні розміри, ДхШхВ: 69х33х5 см
Вага г: 1630
В зібраному вигляді карабін: до 70см
Дод. інформація: Для короткоствольних гвинтівок
Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Condor |
| Країна виробник | США |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 2 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Укладається разом з оптикою, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація |
| Вага | 1630 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 6 см |
| 70х35х6 см | 70х35х6 см |
| Виробник | |
| Condor | Condor |
- Ціна: 5 399 ₴


