




Модель EXPS3-0 дозволяє використовувати відкриті прицільні пристрої, які видно в нижній третій частині оглядового вікна, а також обладнана кнопками регулювання яскравості підсвічування сітки збоку, щоб за прицілом можна було встановити збільшувач. Швидкознімне кріплення, що налаштовується, полегшує встановлення і демонтаж прицілу. Прицільна сітка складається з кола розміром 68 МОА навколо однієї центральної точки 1 МОА. Однак головною та основною особливістю цієї моделі є можливість її використання з приладами нічного бачення.
Приціл підійде як для мисливців, так і професійних військових, прийнятий на озброєння Командуванням Спеціальних Операцій США (USSOCOM).
Додаткова информація:
Приціл Б/У, стан ідеальний, був встановлений на стволі, настріл 550 пострілів, максимально дбайливе зберігання, ударам не піддавався, падінь не було.
Характеристики:
Бренд: Eotech
Країна виробник: США
Тип кріплення: Швидкознімне 1 "Weaver або на планку MIL-STD-1913
Ціна кліка: 0,5 МОА
Яскравість: 30 рівнів (10 для ПНВ)
Розмір точки, MOA: Круг (68 МОА) с точкой в (1 МОА)
Розмір прицільної марки: 1 MOA
Висота: 42 мм
Термін служби на джерелі живлення: 1000 ч
Сумісність з ПНВ (I-IV покоління): так
Сітка: Коло 65 МОА з точкою в 1 МОА
Захист від зовнішніх впливів: Водонепроникний (до 3-х метрів)
Живлення: 1 х 123 Літієва батарея
Колір: Чорний
Вага, г: 317
Розмір: 91,4х55,8х71,8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EOTech |
| Країна виробник | США |
| Тип | Коліматорний |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Особливості | Кріплення в комплекті, Протиударний корпус, Водонепроникний |
| Вага | 317 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 91.4 мм |
| Ширина | 55.8 мм |
| Висота | 71.8 мм |
| Виробник | |
| EOTech | EOTech |
- Ціна: 37 500 ₴






