




Килимки для зброї TekMat - ідеальний супутник для стрільця під час чищення та догляду за зброєю. Розміри килимка дають змогу вмістити повністю розібрану зброю (залежно від моделі), а також інструменти.
Товщина килимка 3,1 мм забезпечує додатковий захист від падінь під час робіт зі зброєю. Надм'яка, водостійка та маслостійка поверхня з термопластичного волокна створить максимально безпечні та комфортні умови під час роботи зі зброєю.
Крім того, внутрішня сторона, що виготовлена з вулканізованої гуми, запобігатиме ковзанню по поверхні.
Усі збройові килимки виготовлені відповідно до суворих стандартів. Друк на килимках виконано за найсучаснішими технологіями та забезпечує довговічність принта.
Особливості
- Надзвичайно м’яка, масло-водостійка поверхня
- Запобігає проникненню шкідливих хімікатів, масла та бруду на ваш стіл
- М’яка поверхня захищає вашу вогнепальну зброю від подряпин
- Діаграми та ілюстрації допомагають у чищенні та розбиранні
- Має прошитий край преміального якості який гарантує, що килимок не скочується та не потріпається.
Характеристики:
Виробник: Tekmat
Країна виробник: США
Модель: Cutaway
Вид зброї: AR15, AK, універсальний
Розміри, ДхШхВ: 31х91 см
Вага: 1100 г
Матеріал: Термопластичне волокно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekmat |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Стан | Нове |
| Товщина | 3.1 см |
| Колір | Чорний |
| Розмір упаковки | |
| Довжина | 91 см |
| Ширина | 31 см |
| Виробник | |
| Tekmat | Tekmat |
- Ціна: 1 170 ₴




