




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимки від компанії Real Avid розроблені для того, щоб полегшити стрільцю завдання з чищення зброї. Smart Mat захищають робочу поверхню і зброю, зберігаючи всі деталі впорядкованими, у такий спосіб даючи змогу тримати все під рукою.
Килимки виготовлені з міцного матеріалу, стійкого до забруднення мийними засобами.
Ілюстрований принт, на робочій поверхні показує правильний порядок розбирання зброї.
Для дрібних металевих деталей на килимку закріплені спеціальні намагнічені лотки.
Особливості
- Магнітний відсік надійно утримує дрібні деталі пістолета, запобігаючи їх втраті.
- Протиковзка основа забезпечує надійну фіксацію килимка під час роботи.
- Маслостійка поверхня, стійка до розчинників, не вбирає рідини та легко очищується.
- Неопреновий матеріал дозволяє легко видаляти забруднення, зберігаючи охайний вигляд килимка.
- М’яка підкладка створює комфортні умови для роботи, захищаючи зброю від випадкових пошкоджень.
Характеристики:
Виробник: Real Avid
Країна виробник: США
Модель: Universal Smart Mat
Артикул виробника: AVULGSM
Вид зброї: AR15, AK, універсальний
Розміри, ДхШхВ: 110х41
Вага: 0,900
Матеріал: Пластик, неопрен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Avid |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Розмір упаковки | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 50 см |
| Виробник | |
| Real Avid | Real Avid |
- Ціна: 1 900 ₴





