



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний набір для чищення зброї Leapers UTG AR15.
В комплект входить: п'ятисекційний шомпол з вішером (різьба 8/32 M), йорж латунний для чищення каналу ствола, йорж для чищення патронника, двостороння щітка з нейлоновою щетиною, серветка, пляшечка для мастила, нейлонова сумка для зберігання набору з петлею для ременя та кліпсою для кріплення на поясі або на спорядженні.
Характеристики:
Виробник: Leapers
Модель: Набір д/чистки AR15
Модель зброї: AR-15
Вид зброї: Нарізна
Різьба: 8/32 M
Країна походження: США
Маса, г: 173
Наявність обплетення: Немає
Матеріал йоржика/вішера: Латунь
Група калібрів: 5.56 мм (.223)
В комплект входить: п'ятисекційний шомпол з вішером (різьба 8/32 M), йорж латунний для чищення каналу ствола, йорж для чищення патронника, двостороння щітка з нейлоновою щетиною, серветка, пляшечка для мастила, нейлонова сумка для зберігання набору з петлею для ременя та кліпсою для кріплення на поясі або на спорядженні.
Характеристики:
Виробник: Leapers
Модель: Набір д/чистки AR15
Модель зброї: AR-15
Вид зброї: Нарізна
Різьба: 8/32 M
Країна походження: США
Маса, г: 173
Наявність обплетення: Немає
Матеріал йоржика/вішера: Латунь
Група калібрів: 5.56 мм (.223)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leapers |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Калібр | 5.56 мм |
| Шомпол розкладний | 5 |
| Йорж щетина | 1 |
| Йорж латунний | 1 |
| Вішер | 1 |
| Кейс в комплекті | Так |
| Розмір упаковки | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 5 см |
| Виробник | |
| Leapers | Leapers |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Так |
- Ціна: 1 300 ₴

