




Опис
Чохол для зброї A-line Ч30 92 см (AR-15)
Призначений для перенесення та зберігання зброї. Чохол A-line Ч30 виготовлений із міцного синтетичного матеріалу CORDURA 1000D USA з ущільнювачем зі спіненого поліуретану та призначений для перенесення та зберігання карабінів на платформі AR-15. Усередині містяться два кріплення для зброї на велкро та кишеня з трьома кріпленнями для магазинів.
Характеристики:
Виробник: A-line
Країна виробник: Україна
Матеріала: CORDURA 1000D USA
Габарити зброї: довжина 92 см, висота 27 см, товщина 5 см;
Застібається: блискавка з двостороннім відкриванням;
Внутрішній ущільнювач: спінений поліуретан;
Переноска в руках: міцні ручки з двох боків;
Переноска на плечі: регульований ремінь завширшки 4 см з пом'якшувачем;
- дві регульованих застібки для фіксації зброї в чохлі;
- внутрішня кишеня для розміщення трьох магазинів;
- MOLLE-платформа для розміщення додаткового спорядження; – прозора кишеня для ID.
- колір- зелений
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Укладається разом з оптикою, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація, Внутрішня кишеня |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 27 см |
| Виробник | |
| A-line | A-line |
- Ціна: 3 600 ₴





