


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальні патчі із поглинаючої бавовни та дрібно-плетених бронзових ниток.
Патчі посилені дрібною бронзовою щетиною, вони діють подібно до скрабу, що надає аксесуару додаткову очищувальну ефективність.
24 штук упаковані в герметичний пакет
Характеристики:
Виробник: Pro-Shot
Модель: Патчі для чищення
Габарити: Довжина - 20см
Матеріал: Бавовна з бронзовою щетиною
Вид зброї: Нарізна
Кількість в упаковці: 80шт
Країна виробник: США
Патчі посилені дрібною бронзовою щетиною, вони діють подібно до скрабу, що надає аксесуару додаткову очищувальну ефективність.
24 штук упаковані в герметичний пакет
Характеристики:
Виробник: Pro-Shot
Модель: Патчі для чищення
Габарити: Довжина - 20см
Матеріал: Бавовна з бронзовою щетиною
Вид зброї: Нарізна
Кількість в упаковці: 80шт
Країна виробник: США
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro-Shot |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Калібр | 5 мм |
| Довжина шомпола | 200 мм |
| Розмір упаковки | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 2 см |
| Висота | 5 см |
| Виробник | |
| Pro-Shot | Pro-Shot |
- Ціна: 480 ₴

