


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичні патчі для чищення газовідвідних трубок для AR-15 та інших аналогічних гвинтівок.
Швидко та ефективно очищюють цей важкодоступний елемент вогнепальної зброї.
Для зручності 50 штук упаковані в герметичний пакет.
Характеристики:
Виробник: Pro-Shot
Країна виробник: США
Артикул виробника: ARGTC-50
Модель: Патчі для чистки
Группа калібрів: 5.6 мм (.224) Centerfire
Габарити: Довжина - 40,6 см, діаметр - 3,2 мм
Матеріал: Бавовна
Вид зброї: Нарізна
К-сть в упаковці: 50шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro-Shot |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Калібр | 3.2 мм |
| Довжина шомпола | 400.6 мм |
| Розмір упаковки | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 0.5 см |
| Висота | 5 см |
| Виробник | |
| Pro-Shot | Pro-Shot |
- Ціна: 790 ₴

