




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-кобура для прихованого носіння короткоствольної зброї, магазинів, документів і дод. різних аксесуарів тактичний ліхтарик, складаний ніж, газовий балончик і т. д . Короткоствольну зброю розміщується в прихованому відділенні. Кобура-вкладиш дозволяє розміщувати будь-яку модель пістолета. З допомогою дод. системи MOLLE розміщеної на сумці, можливо розмістити дод. спорядження.
Особливості:
- матеріал CORDURA – високоміцний, зносостійкий, водовідштовхувальний;
- перенесення – ручка та регульований плечовий ремінь шириною 5 см, з пом’якшувачем;
- velcro на фронтальній стороні зверху для складання верхній частині сумки і зменшення габаритів основного відділення;
- з боків розміщені дві платформи MOLLE, для розміщення додаткового спорядження;
- 5 незалежних відділень на блискавках;
- основне відділення – зручний багатофункціональний органайзер; довжина блискавки забезпечує широке відкриття основного відділення і вільний доступ до всього вмісту; кишеня на блискавці з тильного боку верхнього клапана; три кишені для зберігання дрібних предметів; відділення з velcro, для перенесення електронних пристроїв; вісім кріплень-гумок надійно зафіксують запасні магазини, тактичний ліхтар, мультитул, газовий балончик, ніж або інше компактне спорядження;
- кишеню з прихованим доступом розташований з тильного боку сумки, його не видно і важко доступний оточуючим, в ньому знаходиться універсальна регульована кобура сумісна з більшістю моделей пістолетів і револьверів, вона кріпиться на внутрішній стінці сумки за допомогою velcro, і дозволяє розмістити зброю в зручному для вилучення положенні;
- кишеня на верхньому клапані, біля ручки – для ключів;
- дві зовнішні кишені – для зберігання гаманця, водійських прав та іншого;
- страхувальний шнур з карабіном для ключів або ID має Velcro-кріплення і може розміщуватися в будь-якому відділенні сумки, обладнаному відповідним Velcro.
Характеристики:
Виробник: A-line
Країна виробник: Україна
Матеріал - CORDURA 1000D
Носіння- на плечі або рукоятка
Кобура-вкладиш - призначена для будь-якої моделі пістолета чи револьвера
Габарити - 30х25х12
Колір - чорний
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A Line |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 5 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-line | A-line |
| Тип застежки | Молния |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефона, 3 основні, Відділення для планшета, Зовнішні відділення, Кишеня для пляшки, Відділення для ручок, Відділення-органайзер |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 2 700 ₴


