




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Сумка-кобура для прихованого носіння короткодульної зброї, магазинів, документів і доп. різних аксесуарів тактичний ліхтарик, складаний ніж, газовий балончик тощо. Коротка зброя та дод. аксесуари, предмети розташовуються в основному відділенні. Сумку зручно носити на грудях або на спині, також сумка не сковує рух під час швидкого переміщення.
Характеристики:
- Основне відділення (28х15 см) розділене жорсткою перегородкою на два відділення — перше містить кишеню на блискавці, дві відкриті кишені, дві гумки-тримачі; друге відділення, має вшиту універсальну кобуру, яка підходить до більшості різновидів пістолета та револьверів.
- Фронтальне відділення (26х15 см) містить відстібне кріплення для ключів;
- Водонепроникні змійка
- Материал - CORDURA 1000D
- Колір: чорний
- Габарити: 30х15х9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Кількість відділень | 3 |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для ручок |
| Виробник | A Line |
| Виробник | |
| A-line | A-line |
- Ціна: 1 900 ₴






