




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-кобура A-line основне призначення, якої - це приховане носіння пістолета з додатковими магазинами.
Сумка обладнана такими відділеннями:
- Безпосередньо відділення з кобурою. Усередині сумки встановлена універсальна кобура на липучці (що дасть вам змогу підлаштувати під більшість моделей пістолетів).
- Нижнє відділення під ключі або дріб'язок.
- Середнє відділення під кредитки або права.
- Верхнє відділення під документи (паспорт, дозвіл тощо).
- З тильного боку відділення на блискавці (утилітарне).
- І саме верхнє відділення під гаджети.
За допомогою спеціальних хлястиків Ви зможете оперативно відкрити сумку і дістати з неї зброю.
Характеристики:
Виробник: А-line (Лінія-А)
Країна виробник: Україна
Матеріал: CORDURA 1000D (США),
Підклад: CORDURA 500D, блискавка YKK.
Колір: Чорний
Розмір мм: 400х170х40
Сумісність із пістолетами:
ПМ,
Форт12
Форт17
ГЛОК і схожі їм за габаритами пістолети
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A Line |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Двозамкова застібка-блискавка, 1 ремінь через плече, Внутрішня фіксація, Внутрішня кишеня |
| Сумісність | ПМ, Форт17, Glock19, Форт 20 |
| Кількість кистей | 5 |
| Виробник | |
| A-line | A-line |
- Ціна: 1 980 ₴






