




Сумка шкіряна пістолетна, міська.
Презентабельна модель сумки виготовлена із високоякісної італійської шкіри, що має високу зносостійкість.
Сумка поєднує у собі міцність, елегантність і функціональність.
Бездоганна якість і вишуканий дизайн сумки підкреслить індивідуальність її власника.
Зберігає привабливий зовнішній вигляд навіть при активному використанні сумки.
Сумка максимально наближена до цивільного вигляду, забезпечуючи при цьому комфортне і приховане носіння короткоствольної зброї.
Додаткові кишені для розміщення телефонів, ножа, запасного магазину, паспорта та інших необхідних документів, щоденника або планшета з екраном до 7", ключів, авторучок і візитних карток.
Основне відділення для перенесення зброї посилене, кобура з еластичної стрічки на жорсткій платформі, кріпиться на майданчик з Velcro-липучки, яка дає змогу кріпити кобури під будь-яким кутом.
Похідне положення із застебнутою блискавкою, бойове - з розстебнутою, що не демаскує наявність зброї, але дає змогу легко і безшумно витягти її однією рукою.
Сумка вирішує всі найголовніші проблеми перенесення як короткоствольної зброї так великої кількості речей.
Підходить під будь-який стиль одягу: діловий, спортивний тощо.
Характеристики:
Виробник: Україна, компанія А-line (Лінія-А)
Матеріал - Італійська шкіра;
Підклад - нейлон.
Колір - Чорний,
Габарити: 30х26 см
Регульований плечовий ремінь шириною 4 см
Клапан - на магнітах
Сумісність із пістолетами:
Глок, ПМ, Форт12, Форт17 і схожі їм за габаритами пістолети.
Високоякісне пошиття та майстерність ручної роботи – ідеальне поєднання надійності, стилю та довговічності в кожній деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість кишень | 4 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація, Внутрішня кишеня |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ, Форт17, Glock19, Форт 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 5 см |
| Виробник | |
| A-line | A-line |
- Ціна: 4 200 ₴






