




Сумка міська
Модель сумки максимально наближена до цивільного вигляду, забезпечуючи водночас комфортне і приховане носіння короткоствольної зброї.
Модельний ряд Глок, ПМ, Форт12, Форт17, так само величезний ряд пістолетів зарубіжного виробника.
Додаткові кишені для розміщення телефонів, ножа, запасного магазину, паспорта та інших необхідних документів, щоденника або планшета з екраном до 7", ключів, авторучок і візитних карток.
Основне відділення для перенесення зброї посилене, кобура з еластичної стрічки на жорсткій платформі, кріпиться на майданчик з Velcro-липучки, яка дає змогу кріпити кобури під будь-яким кутом.
Похідне положення із застебнутою блискавкою, бойове - з розстебнутою, що не демаскує наявність зброї, але дає змогу легко і безшумно витягти її однією рукою.
Сумка вирішує всі найголовніші проблеми перенесення як короткоствольної зброї так великої кількості речей.
Підходить під будь-який стиль одягу: діловий, спортивний тощо.
Особливості:
- Легка і тонка
- Легка у догляді
- Зносостійкий матеріал, що не рветься - CORDURA 1000D високої якості з водовідштовхувальними властивостями
Характеристики:
Виробник: А-line (Лінія-А)
Країна походження: Украина
Країна виробник: Украина
Матеріали: CORDURA 1000D (США)
Підкладка: CORDURA 500D, блискавка YKK
Колір: Чорний
Розмір: 29х25
Сумісність із пістолетами:
- Глок, ПМ, Форт12, Форт17 і схожі їм за габаритами пістолети
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Щільність тканини, г/м2 | 330 |
| Виробник | |
| A-line | A-line |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробники | A-line |
| Габаритні розміри | |
| 290х260х50мм | 290х260х50мм |
| 300х270х50мм | 300х270х50мм |
- Ціна: 2 170 ₴






