




CZ P-09 від ASG - це страйкбольна легендарного пістолета від всесвітньо відомого виробника зброї CZ. Страйкбольна версія виготовлена за оригінальними технічними кресленнями, завдяки чому вона зовні повністю нагадує оригінал.
Оригінальний Р-09 належить до сімейства елітних пістолетів компанії CZ, призначених для спортивної стрільби. Він був створений на основі класичної моделі CZ-75 і є повнорозмірною версією компактного пістолета CZ Р-07. Дана модель була представлена у 2009 році.
Особливостями Р-09 є ергономічне руків’я та двосторонній (призначений для використання як шульгою, так і правшою) запобіжник, завдяки чому пістолет надзвичайно зручний при стрільбі.
Представлена компанією ASG, успадкувала всі особливості, які закладені в оригінал.
Для реалістичності при використанні, вона оснащена функцією Blowback, що імітує хід затвора та відтворює віддачу.
Рамка пістолета вироблена з міцних полімерних матеріалів. УСМ - подвійної дії, спусковий гачок має плавний хід. Завдяки регульованій системі HopUp значно покращується траєкторія польоту кульок ВВ, а також підвищується точність та дальність стрільби.
Передбачені прицільні пристосування - цілик та мушка з нанесеними на них трьома точками для покращеного прицілювання.
Також модель оснащена інтегрованою планкою Пікатінні, завдяки якій є можливість встановлення на пістолет додаткових аксесуарів, таких як підствольні ліхтарі та лазерні цілевказівники.
В якості джерела живлення застосовується газ типу Green Gas .
Ємність магазина становить 25 кульок ВВ кал. 6 мм.
P-09 від ASG є ліцензованою моделлю компанією CZ, а отже на корпусі нанесене автентичне маркування. Пістолет постачається в пластиковому кейсі з формованою пінопластовою вставкою всередині, який ідеально підходить для безпечного транспортування та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 0.91 г |
| Калібр | 6 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Початкова швидкість | 85 м/сек |
| Довжина дула | 100.0 |
| Кількість зарядів | 25 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Dark Earth |
| Артикул виробника | 18182 |
| Мoдель | ASG CZ P-09 6 мм |
| Вага в упаковці, кг | 1,300 |
| Код товару | 23704142 |
| Ширина в упаковці, м | 0,220 |
| Довжина в упаковці, м | 0,300 |
| Висота в упаковці, м | 0,070 |
| Blowback | Да |
| Тип інтерфейсу | Picatinny |
| Страйкбольна зброя | Green Gas |
| Прицільні пристосування | Цілик та мушка |
| Енергія, Дж | 0,7 |
| Матеріал рамки | Полімер |
| Дульна різьба | Немає |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 13 990 ₴



