


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запатентований дизайн патчів у вигляді шестерні від Pro-Shot!
Патчі мають форму шестерні та розроблені спеціально для чищення пазів під бойові упори. Швидко і легко видаляють нагар у заглибленнях місця замикання затвора карабіна AR 15
Виріб створено для використання з платформою AR калібру .223/5,56 мм.
Ефективно видаляє нагар та інші забруднення.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник: Pro-Shot
Модель: Патчі для чищення
Матеріал: Бавовна
Країна виробник: США
Кількість в упаковці, шт: 50
Країна походження: США
Калібр: 5.56mm/.223 Cal.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення*.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro-Shot |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Калібр | 5.56 мм |
| Розмір упаковки | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 12 см |
| Виробник | |
| Pro-Shot | Pro-Shot |
- Ціна: 1 220 ₴

