




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Чохол для зброї виготовлений із нейлону та має прямокутну форму. Ущільнювальний матеріал — спінений поліуретан завтовшки 10 мм. Два відділення, що застібаються на блискавку. Перше відділення призначене безпосередньо для самої зброї. На внутрішній стінці сумки нашита Velcro, на яку кріпиться знімна панель для фіксації зброї. Друге відділення вміщує 3 додаткові магазини. Для перенесення чохла передбачені ручки та регульовані плечові лямки.
Характеристики:
- -матеріала CORDURA 1000D
- -габарити зброї — довжина 105 см, висота 32 см, товщина 4 см;
- -застібається — блискавка з двостороннім відкриванням;
- -внутрішній ущільнювач — спінений поліуретан;
- -переноска в руках – міцні ручки з двох боків;
- -переноска на плечах — дві плечові, знімні, регульовані лямки завширшки 4 см, діапазон регулювань довжини від 57 см до 90 см
- -дві регульованих застібки для фіксації зброї в чохлі, кріпиться на внутрішній стінці чохла за допомогою Velcro;
- -внутрішня кишеня для розміщення трьох магазинів;
- -колір - чорний
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення *
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість кишень | 3 |
| Особливості | Укладається разом з оптикою, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 2 наплічних ременя, Внутрішня фіксація, Внутрішня кишеня |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 32 см |
| Виробник | |
| A-line | A-line |
- Ціна: 3 300 ₴


