




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Чохол для зброї виготовлений з нейлону і має прямокутну форму. Ущільнювальний матеріал — спінений поліуретан завтовшки 10 мм. Два відділення застібається на блискавку. Перше відділення призначене безпосередньо для самої зброї. На внутрішній стінці сумки нашита Velcro, на яку кріпиться знімна панель для фіксації зброї. Друге відділення вміщує в себе 3 додаткових магазину. Для перенесення чохла передбачені ручки і регульовані плечові лямки.
Характеристики:
- -материала CORDURA 1000D
- -габариты оружия – длина 90 см, высота 32 см, толщина 4 см;
- -застегивается – молния с двухсторонним открытием;
- -внутренний уплотнитель – вспененный полиуретан;
- -переноска в руках – прочные ручки с двух сторон;
- -переноска на плечах – две плечевые, съемные, регулируемые лямки шириной 4см, диапазон регулировок длинны от 57см до 90см
- -две регулируемых застёжки для фиксации оружия в чехле, крепится на внутренней стенке чехла с помощью Velcro;
- -внутренний карман для размещения трёх магазинов;
- -колір- чёрный
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість відділень | 3 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 2 наплічних ременя, Внутрішня фіксація, Внутрішня кишеня, Укладається разом з оптикою |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Чорний |
| Кількість кишень | 3 |
| Стан | Новий |
| Виробник | A Line |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 32 см |
| Виробник | |
| A-line | A-line |
- Ціна: 3 250 ₴



