




Чохол для зброї виготовлений з нейлону і має прямокутну форму. Ущільнювальний матеріал - спінений поліуретан товщиною 10 мм. Два відділення застібаються на блискавку. Перше відділення призначене безпосередньо для самої зброї. На внутрішній стінці сумки нашита Velcro, на яку кріпиться знімна панель для фіксації зброї. Друге відділення вміщує в себе 3 додаткові магазини. Для перенесення чохла передбачені ручки і регульовані плечові лямки.
Характеристики:
-матеріал CORDURA 1000D
-габарити зброї - довжина 80 см, висота 32 см, товщина 4 см;
-застібається - блискавка з двостороннім відкриттям;
-внутрішній ущільнювач - спінений поліуретан;
-переноска в руках - міцні ручки з двох сторін;
-перенесення на плечах - дві плечові, знімні, регульовані лямки шириною 4 см, діапазон регулювань довжини від 57см до 90см
-дві регульовані застібки для фіксації зброї в чохлі, кріпиться на внутрішній стінці чохла за допомогою Velcro;
-внутрішня кишеня для розміщення трьох магазинів;
-колір - чорний
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення *
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Кордура |
| Тип | Чохол |
| Кількість кишень | 3 |
| Стан | Новий |
| Особливості | Укладається разом з оптикою, Внутрішня кишеня, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Внутрішня фіксація, 2 наплічних ременя |
| Колір | Чорний |
| Виробник | A Line |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 80 см |
| Виробник | |
| A-line | A-line |
- Ціна: 3 125 ₴



