


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Чохол для зброї A-line Ч20/95 см
Призначений для перенесення та зберігання зброї. Чохол A-line Ч20 виготовлений з міцного синтетичного матеріалу CORDURA 1000D з ущільнювачем із спіненого поліуретану і призначений для перенесення і зберігання карабінів
Характеристики:
-габарити зброї – довжина 95 см, висота 24 см, товщина 5 см;
-застібається – блискавка з двостороннім відкриттям;
-внутрішній ущільнювач – спінений поліуретан;
-перенесення у руках – міцні ручки з двох сторін;
-перенесення на плечі – регульований ремінь завширшки 4 см з пом'якчувачем;
-три регульованих застібки велкро для фіксації зброї в чохлі;
-зовнішній кишеню на блискавці.
-колір - чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A Line |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість кишень | 1 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 26 см |
| Виробник | |
| A-line | A-line |
- Ціна: 2 900 ₴

